Šalis

Lietuva

El. paštas

info@gslubos.lt

Telefonas

+370 692 02625Kaip tinkamai paruošti patalpą prieš montuojant įtempiamias lubas

Montuojant įtempiamias lubas, svarbu tinkamai paruošti patalpą, kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus. Teisinga paruošimo procedūra užtikrins, kad montavimas vyks sklandžiai ir greitai. Štai keletas svarbių žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti:

Baldai
Idealiu atveju, norint pasiekti geriausius rezultatus, patalpa turėtų būti tuščia. Tačiau dažnai tenka dirbti su jau įrengtomis erdvėmis, kurios negali būti visiškai atlaisvintos. Tokiu atveju, prieš montuojant lubas, išimkite visus mažus daiktus ir priemones iš patalpos. Didelius baldus patartina sutalpinti į patalpos vidurį arba atitraukti nuo sienų bent jau 60 cm atstumu, kad montuotojui būtų pakankamai vietos dirbti. Jei yra aukštos spintos su antresolėmis, antresoles turėtumėte pašalinti. Taip pat, nuimkite aukštas lentynas, pvz., virtuvėje. Norint apsaugoti baldus nuo dulkių ir purvo, geriausia juos uždengti.

Karnizai ir šviestuvai
Prieš montuojant įtempiamas lubas, rekomenduojama nuimti visus karnizus (lubų ir sienų) ir šviestuvus. Taip pat geriausia pašalinti plintusus (jei tokie yra).

Juodlubės
Taip pat būtina tinkamai paruošti juodlubes. Prieš montuojant įtempiamas lubas, rekomenduojama išvalyti lubas nuo laisvai kabančių dalelių, kurios gali nukristi ant įtempto audinio. Taip pat reikia užkimšti (makroflex tinka idealiai) visus plyšius, tarpus ir skyles lubose, kad būtų išvengta skersvėjo, dulkių ar kitų nešvarumų patekimo ant audinio. Be to, galima apdoroti visą lubų paviršių gruntavimo priemone.

Smulkieji daiktai ir technika
Prieš montuojant lubas, pašalinkite iš patalpos televizorius, kompiuterius, gėles, paveikslus, mikrobangų krosneles, kitą techniką ir smulkius daiktus.

Gyvūnai
Nedarykite klaidos leisdami naminius gyvūnus prie darbo vietos, nes tai gali sukelti sužeidimą tiek montuotojui, tiek pačiam gyvūnui.

Elektros instaliacija
Prieš pradedant montavimo procesą, įsitikinkite, kad elektros instaliacija yra tinkamai paruošta. Patikrinkite jungiklius ir kitus elektros prietaisus. Tai leis montuotojui greitai prijungti apšvietimo prietaisus ir patikrinti jų veikimą po montavimo.

Grindys
Jeigu grindys jau yra įrengtos, jas būtina apsaugoti prieš montavimo procesą, kad išvengtumėte pažeidimų.

Atlikdami šiuos paruošiamuosius veiksmus, užtikrinsite, kad įtempiamos lubos bus montuojamos optimaliomis sąlygomis. Tai padės pasiekti geriausius rezultatus ir užtikrinti, kad jūsų naujos lubos būtų gražios ir ilgaamžės, bei sutaupyti laiką.

2023 © Gero Skonio Lubos. Visos teisės saugomos. Sukurta DaktarasIT

Turite klausimų ar reikia pagalbos?
Greitai galiu padėti internetu arba telefonu.
1
Užsisakykite skambutį!
Perskambinsime Jums patogiu laiku.
Užsisakykite skambutį!
Perskambinsime Jums patogiu laiku.
Pasirinkite laiką ir palikite savo telefono numerį, mes perskambinsime.
Laukiu skambucio
Prieš 30 sekundžių