Šalis

Lietuva

El. paštas

info@gslubos.lt

Telefonas

+370 692 02625Įtempiamių lubų profiliai

Įtempiamių lubų profiliai yra specialios konstrukcijos, kurios yra skirtos lubų perdangoms tvirtinti. Jie yra pagaminti iš aliuminio, plieno ar kitų tvirtų medžiagų ir turi įvairias formas ir dydžius, kad būtų galima pritaikyti prie bet kokio lubų tipo ir stiliaus.

Šie profiliai montuojami prie lubų kraštų, kurie yra tvirtai sujungti su sienų paviršiais. Jie yra plokštūs ir tiesūs, kad sukurtų lygų ir tvirtą pagrindą lubų perdangoms. Į šiuos profilius yra įstumiamos lubų dangos dalys, kurios turi specialius užraktus (harpūnus), kad būtų užtikrintas tvirtas ir saugus laikymasis.

Įtempiamių lubų profiliai - tai yra pagrindas nuo kurio prasideda lubų montavimas!

Sieniniai įtempiamų lubų profiliai - tai specialios konstrukcijos, naudojamos pritvirtinti įtempiamų lubų plėvelę prie sienų. Šis profilis turi ypač stiprius tvirtinimo taškus, kurie padeda išlaikyti lubas tvirtai ir saugiai ant sienų. Profilio forma ir dydis priklauso nuo naudojamos lubų rūšies ir sienos tipo.
Profiliai būna pagaminti iš skirtingų medžiagų, tokių kaip aliuminis, plienas arba plastikas. Dažniausiai naudojamas yra aliuminio profilis dėl jo lengvumo ir tvirtumo.
Sieniniai įtempiamų lubų profiliai yra paprasti naudoti ir reikalauja minimalaus priežiūros. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad profiliai turėtų būti tvirtai pritvirtinti prie sienos, kad jie išlaikytų lubų svorį. Prieš pradedant montavimo darbus, svarbu atidžiai išmatuoti sieną ir atsižvelgti į visus reikiamus tvirtinimo taškus. Šis profilis gali būti su tarpeliu (šešėlinė siūlė) arba su tarpinė juosta (plintusu).

"Sklandančių lubų" profilis - tai profilis su įmontuotais apšvietimo elementais, kurias galima nustatyti norimu lygiu ir kryptimi.
Tokio tipo lubos dažniausiai naudojamos komerciniuose ar viešbučių interjeruose, kad būtų sukurtas modernus ir elegantiškas apšvietimo efektas. Bet puikiai tinka ir gyvenamosioms patalpoms. Šios lubos turi specialius profilius, kurie leidžia įtempiamų lubų plėvelę tvirtai pritvirtinti prie lubų rėmo ir palikti kanalus, kuriuose galima įmontuoti apšvietimo elementus.
Profiliai dažniausiai būna pagaminti iš aliuminio ir yra prieinami įvairiose formose ir dydžiuose, kad atitiktų skirtingus reikalavimus. Juos galima lengvai pritaikyti prie įvairių architektūrinių sprendimų ir kūrybinių idėjų.

Galutinį įtempiamų lubų profilių parinkimą ir montavimą geriausiai patikėkite patyrusiems specialistams, kurie padės jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų patalpos reikalavimus ir suinstaliuos jį kokybiškai ir profesionaliai.

2023 © Gero Skonio Lubos. Visos teisės saugomos. Sukurta DaktarasIT

Turite klausimų ar reikia pagalbos?
Greitai galiu padėti internetu arba telefonu.
1
Užsisakykite skambutį!
Perskambinsime Jums patogiu laiku.
Užsisakykite skambutį!
Perskambinsime Jums patogiu laiku.
Pasirinkite laiką ir palikite savo telefono numerį, mes perskambinsime.
Laukiu skambucio
Prieš 30 sekundžių